Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Niecodzienny Dzień Otwarty w I LO. Transmisja dostępna jest na YouTube

I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy po raz kolejny szeroko otworzyło swoje drzwi dla wszystkich chętnych do bliższego poznania szkoły! Tym razem można było odwiedzić placówkę, nie wychodząc z domu. Wydarzenie odbyło się w sobotę 16 maja, na żywo, na kanale YouTube I Liceum oraz na szkolnym Facebooku.

Niecodzienny Dzień Otwarty przygotowali:
- członkowie Samorządu Uczniowskiego: Marysia Jaworska, Miłosz Żurawski, Ada Szwabińska
- radni Młodzieżowej Rady Miasta: Maciej Łacny, Maja Reda, Wiktoria Mróz
- nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice: Katarzyna Wyżyn, Marta Faiga, Katarzyna Śliwińska, Karina Przybyła, Paweł Weliczko, Justyna Wiśniewska, Dariusz Mróz

Wydarzenie poprowadziły dyrektor Marzena Helinska oraz wicedyrektor Katarzyna Niesobska-Łacny.
Transmisja dostępna jest pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4q9CwrFHZe8

Nagranie obejmuje prezentację oferty edukacyjnej liceum oraz procedur rekrutacyjnych w tym terminów i sposobów składania dokumentów do szkół ponadpodstawowych.
Dodatkowo materiał podzielony tematycznie zamieszczono na stronie szkoły http://lo1.olesnica.pl/ w zakładce Dla Kandydata.

W niezwykle barwny i ciekawy sposób o swojej szkole opowiedzieli nauczyciele oraz uczniowie. Uzupełnieniem całości były filmy prezentujące życie szkoły nie tylko z perspektywy szkolnych ławek, ale również ciekawych wydarzeń artystycznych, sportowych, szkolnych wycieczek czy wreszcie zajęć na terenie wyższych uczelni. Były emocje i mnóstwo dobrej energii.
Nie zabrakło odpowiedzi na pytania, które uczniowie klas ósmych i ich rodzice zadawali w czasie transmisji na czacie lub wcześniej pisząc na adres lo1@olesnica.pl.

powrót do aktualności

2020-05-19 Przeslij link Wyświetleń: 39

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015