Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy ogranicza obsługę interesantów

W trosce o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Oleśnicy, starosta Jan Dżugaj wydał zarządzenie ograniczające osobistą obsługę interesantów od 16 marca do odwołania.

Starosta apeluje do mieszkańców powiatu oleśnickiego o jak najdalej idące ograniczenia bezpośredniego kontaktu z pracownikami samorządowymi przy korzystaniu z usług publicznych świadczonych przez samorząd i składanie wizyt w siedzibie jednostek jedynie w przypadkach wymagających osobistego stawiennictwa. Jan Dżugaj zachęca do korzystania z alternatywnych form kontaktu z pracownikami oraz do regulowania płatności w formie bezgotówkowej.

Ze względu na braki kadrowe, referaty Wydziału Komunikacji i Inżynierii Dróg w Sycowie i Twardogórze zostają zamknięte do odwołania.

Zgodnie z Zarządzeniem, obsługa interesantów prowadzona będzie również w biurze podawczym, zorganizowanym tymczasowo w pomieszczeniu z okienkiem przy głównym wejściu do budynku Starostwa Powiatowego, gdzie należy składać wszystkie dokumenty. 

PEŁNA TREŚĆ ZARZĄDZENIA

powrót do aktualności

2020-03-13 Przeslij link Wyświetleń: 701

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015