Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Informacja o sesji

Informujemy, że XL sesja V kadencji Rady Powiatu Oleśnickiego odbędzie się dnia  12 lutego 2018 r., o godz. 16.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Oleśnicy, ul. Słowackiego 10.

 

Porządek obrad:

1.       Powitanie.

2.       Otwarcie sesji.

3.       Stwierdzenie prawomocności obrad.

4.       Przyjęcie porządku obrad.

5.       Przyjęcie protokołu z XXXIX sesji.

6.       Sprawozdanie Zarządu z działalności w okresie międzysesyjnym, w tym informacja o udzielonych na zgłoszone interpelacje odpowiedziach.

7.       Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Powiatu Oleśnickiego na rok 2018 i jej przegłosowanie.

8.       Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu Oleśnickiego na rok 2018 i jej przegłosowanie.

9.       Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie sprawozdań komisji stałych Rady Powiatu Oleśnickiego z działalności za rok 2017 i jej przegłosowanie.

10.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Oleśnicki, ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat pobieranych przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane, na rok 2018 i jej przegłosowanie

11.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Oleśnickiego na lata 2018 – 2031 i jej przegłosowanie.

12.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Oleśnickiego na 2018 r. i jej przegłosowanie.

13.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Powiatowej strategii zintegrowanych działań rozwiązywania problemów społecznych oraz rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych powiatu oleśnickiego w latach 2018-2025 i jej przegłosowanie.

14.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Oleśnickim na lata 2018 – 2020 i jej przegłosowanie.

15.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zawarcia porozumienia z Wojewodą Dolnośląskim dotyczącego przyjęcia niektórych zadań z zakresu administracji rządowej związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej w 2018 r. i jej przegłosowanie.

16.   Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Stowarzyszenia św. Magdaleny na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy kościele poewangelickim (pałacowym) w Goszczu i jej przegłosowanie.

17.   Interpelacje i zapytania radnych.

18.   Wnioski i oświadczenia.

19.   Komunikaty.

 20.   Zamknięcie sesji.

powrót do aktualności

2018-02-02 Przeslij link Wyświetleń: 386

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015