Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Ruszyły zapisy na XVIII Oleśnicki Rajd Rowerowy

Już po raz 18 wyruszy niebawem Oleśnicki Rajd Rowerowy. Właśnie rozpoczęły się zapisy, które potrwają do 20 maja.

Rajd odbędzie się 28 maja 2017 r. Zbiórka Rajdu nastąpi w Oleśnicy na terenie Stadionu Miejskiego o godz. 9:30. Start Rajdu o godzinie 10:00, meta znajdować się będzie w miejscu startu. Koniec planowany jest około godziny 15:00.

W Rajdzie mogą wziąć udział wszystkie osoby posiadające sprawny rower, pozwalający na jazdę na asfalcie oraz po drogach polnych i lasach oraz mające kartę rowerową /nie dotyczy osób pełnoletnich/ i kask rowerowy. Niepełnoletni uczestnicy zobowiązani są do przyjazdu z rodzicami bądź pełnoletnimi opiekunami. Wszyscy chętni powinni zapisać się na listę startujących z imienia i nazwiska oraz podając datę urodzenia. Każdy z uczestników powinien być ubezpieczony indywidualnie na czas Rajdu. Ustala się maksymalną liczbę uczestników Rajdu do 400 osób.

Zapisy można dokonywać od 3 kwietnia 2017 r. do 20 maja 2017 r. w Sklepie Rowerowym „WALBI” na ul. Sejmowej w Oleśnicy. Zapis na liście uczestników Rajdu /tylko osobiście/ wiąże się z akceptacją Regulaminu Rajdu.

Rajd odbędzie się na pętli o długości ok. 37,6 km, (do półmetka23,6km) przy otwartym ruchu samochodowym. Oleśnica – Bogusławice – Nowoszyce– Wyszogród – Wszechświęte – Zarzysko – Stronia – Jemielna – Osada Leśna – Poniatowice – Ligota Polska (postój) – Poniatowice - Cieśle – Oleśnica., Stadion Miejski w Oleśnicy.

Regulamin rajdu

Opis szczegółowy trasy

 
powrót do aktualności

2017-04-05 Przeslij link Wyświetleń: 447

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015