Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Marek Matyja gościł w starostwie

Gościem starosty Wojciecha Kocińskiego i wicestarosty Artura Noworyty  był dzisiaj Marek Matyja. Bokser 27 listopada w rzeszowskiej Hali Podpromie  stoczył zwycięski pojedynek z Bartłomiejem Grafką. Podczas spotkania rozmawiano o niedawnej walce i sportowych planach na przyszłość.

Galeria zdjęć ze spotkania u starosty Wojciecha Kocińskiego

Galeria zdjęć z Gali Boksu

Powitanie zwycięzcy przez mieszkańców Bogusławic 

Pojedynek składał się z 8 rund, podczas których Marek Matyja narzucił przeciwnikowi swój styl walki. Zwyciężył jednogłośnie werdyktem trzech sędziów 78:74.

Bokser twierdzi, że nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie pełnych energii i zapału kibiców, którzy licznie zasiedli na trybunach. Przyjechali autokarem z Oleśnicy i Bogusławic - rodzinnej miejscowości sportowca, zaopatrzeni w banery i ubrani w koszulki z jego nazwiskiem.

Po 11 walkach stoczonych w boksie zawodowym Marek Matyja będzie teraz leczył kontuzje,  regenerował się i odpoczywał. Potrwa to najprawdopodobniej do czerwca przyszłego roku. Dalszy plan rozwoju kariery bokserskiej zostanie skonsultowany z jego promotorami-  Andrzejem Wasilewskim i Piotrem Wernerem.

Iwona Pasek

powrót do aktualności

2015-12-02 Przeslij link Wyświetleń: 902

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015