Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Bal Starosty 6 lutego

Tegoroczny Bal Starosty odbędzie się w piątek 6 lutego 2015 r. w Restauracji Aroma Stone w Sycowie. Jego idea jak zawsze będzie charytatywna, a środki z licytacji zasilą szpital w Oleśnicy. Od dzisiaj można rezerwować bilety.

To już czternasty Bal Starosty. Gości czeka mała zmiana, ponieważ w tym roku nie odbędzie się gala Oleśnickiego Sukcesu Gospodarczego. Organizatorzy planują odświeżenie nagrody i zmianę formuły konkursu dla przedsiębiorców. Nad jej nowym kształtem oraz regulaminem prowadzone są rozmowy starosty wraz ze środowiskami przedsiębiorców powiatu oleśnickiego. Najbliższy Bal będzie miał charakter wyłącznie charytatywny.

Środki ze sprzedanych biletów oraz z  licytacji przekazane zostaną na konto Fundacji na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia w Powiecie Oleśnickim. Dzięki nim przeprowadzony zostanie remont na oddziale wewnętrznym szpitala w Oleśnicy.

Jednak nie tylko wsparcie szpitala będzie celem tegorocznej aukcji. Legenda oleśnickiego boksu - Wojciech Bartnik poprowadzi licytację repliki swojego brązowego medalu olimpijskiego, zdobytego w 1992 r. na igrzyskach w Barcelonie. Celem będzie pomoc w leczeniu i rehabilitacji Marka Pliszka, który we wrześniu 2014 r. doznał rozległego udaru mózgu i został sparaliżowany obustronnie od głowy w dół.

Od dziś można już rezerwować bilety na bal: telefonicznie nr 71 314 01 28 oraz mailowo: promocja@powiat-olesnicki.pl

Iwona Pasek

powrót do aktualności

2015-01-12 Przeslij link Wyświetleń: 1261

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015