Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Podziękowania od Oleśniczanina

Tygodnik Oleśniczanin obchodził niedawno swoje 15 urodziny. Na jubileuszu z najlepszymi życzeniami obecny był starosta Zbigniew Potyrała. Od redakcji otrzymał w zamian podziękowania za współpracę.

PODZIĘKOWANIA

Lokalna gazeta ukazała się po raz pierwszy 5 czerwca 1998 roku. Bardzo szybko stała się rozpoznawalnym i cenionym źródłem informacji o powiecie oleśnickim. Tygodnik do dziś pisze o najważniejszych wydarzeniach w Oleśnicy i okolicach, kształtując  w ten sposób opinię publiczną. Angażuje się w integrację środowiska lokalnego, promuje lokalne inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe.

Na jubileuszu, który zorganizowano w Oleśnicy, nie zabrakło czytelników i przyjaciół pisma. Były kwiaty, życzenia i tort w kształcie gazety z pierwszą stroną jej najnowszego wydania.

ip

powrót do aktualności

2013-06-12 Przeslij link Wyświetleń: 1257

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015