Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Konkursy PCEiK podsumowane

W wtorek 11 czerwca w mokisie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w roku szkolnym 2012/2013. W uroczystości uczestniczył starosta Zbigniew Potyrała.

Galeria zdjęć

W gali podsumowującej konkursy  wzięli udział także przedstawiciele władz samorządowych z ternu powiatu oleśnickiego, dyrektorzy szkół i instytucji oraz dzieci i młodzież.

Uroczystego powitania gości dokonała dyrektor Marzena Helińska, która odczytała zebranym list Dolnośląskiej Kurator Oświaty Danuty Leśniewskiej. Następnie głos zabrał starosta. Zarówno nauczycielom jak i ich uzdolnionym podopiecznym, złożył swoje szczególne podziękowania i wyrazy uznania dla ich dokonań.

- Jesteśmy z was wszyscy dumni, chcemy życzyć, żeby wasze dzisiejsze sukcesy przekładały się na dalsze równie duże w życiu zawodowym. Ogromnie wierzę w to, że wszyscy dziś nagrodzeni będą dalej podążać drogą wiodącą ich po dalsze sukcesy. (…) Każdy z nas ma jakiś talent ale to nie oznacza, ze wszyscy jesteśmy skazani na sukces. Zależy to od wielu czynników. Trzeba najpierw talent znaleźć, oszlifować go, pomagać mu się rozwijać - stwierdził starosta.

Następnie wręczone zostały dyplomy, gratulacje i nagrody.

Pełna lista nagrodzonych

ip

 

powrót do aktualności

2013-06-11 Przeslij link Wyświetleń: 1269

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015