Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Oleśniccy Odyseusze w Gdańsku

Po zwycięstwie 2 lutego w eliminacjach rejonowych we Wrocławiu, Odyseusze z Oleśnicy wyruszyli z samego rana w piątek 22 marca 2013 r. na ogólnopolski finał OU w Gdańsku.

W sobotę z samego rana cała ekipa rozgościła się w Filharmonii Bałtyckiej, wszystkie szkody i braki w scenografii zostały naprawione, a scenariusze przypomniane. Troszkę zdenerwowani uczestnicy wyruszyli na podbój sceny. W niedzielę czekał na Odyseuszy tzw. „problem spontaniczny” . Odważnie i kreatywnie obie drużyny przystąpiły do rywalizacji i sprostały wyzwaniu.

Wieczorna Gala ogłoszenia wyników nie przyniosła wiadomości o wygranej, ale jakoś nikt się nie smucił. Przecież w Odysei Umysłu każdy jest zwycięzcą, każdy jest wyjątkowy!

Wyjazd do Gdańska nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie instytucji i osób, wśród których był również starosta Zbigniew Potyrała.

źródło: PCEiK

powrót do aktualności

2013-04-09 Przeslij link Wyświetleń: 1203

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015