Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Gratulacje dla pracowników socjalnych

Dyplomy z gratulacjami wręczył dziś starosta Zbigniew Potyrała 17 pracownikom socjalnym z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w przeddzień ich święta. W uroczystości, która odbyła się w sali narad, uczestniczył także wicestarosta Sławomir Pytel.

Galeria zdjęć ze spotkania

Dzień Pracownika Socjalnego został ustanowiony na mocy ustawy o pomocy społecznej z 1990 roku. To okazja do nagrodzenia najbardziej zasłużonych pracowników, którzy na co dzień pomagają zarówno osobom starszym jak też rodzinom w trudnej sytuacji życiowej.

Starosta złożył swoje wyrazy szacunku za trud codziennej pracy, podkreślił że jest to praca z misją, która wymaga określonych predyspozycji.  Życzył ogromnej wytrwałości i zapału do pokonywania wyzwań oraz zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym.

ip

 

powrót do aktualności

2012-11-20 Przeslij link Wyświetleń: 1553

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015