Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Szkoły muzyczne wystąpiły na koncercie czwartkowym

Nauczyciele i uczniowie dwóch szkół muzycznych z powiatu oleśnickiego wystąpili w zamku na koncercie czwartkowym w ramach cyklu "Łączy nas muzyka".  Spotkanie muzyczne rozpoczął starosta Zbigniew Potyrała.

Galeria zdjęć z koncertu

Wczoraj w Sali Rycerskiej  zamku oleśnickiego odbył się kolejny koncert czwartkowy w ramach cyklu "Łączy nas muzyka". Przed publicznością wystąpiły szkoły muzyczne z powiatu. Koncert ten był ostatnim występem przed wakacyjną przerwą.

Najpierw zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sycowie, a chwilę później z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Nie zabrakło muzyki filmowej oraz klasycznej, wykonywanej na różnych instrumentach - gitarze, akordeonie, wiolonczeli.

/ip/

 
powrót do aktualności

2012-06-25 Przeslij link Wyświetleń: 1374

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015