Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Podsumowanie powiatowych konkursów

W dniu 14 czerwca w mokisie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w roku szkolnym 2011/2012. W uroczystości uczestniczył starosta Zbigniew Potyrała.

Galeria zdjęć

W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele władz samorządowych, kuratorium oświaty, dyrektorzy szkół i instytucji oraz dzieci i młodzież.

Uroczystego powitania gości dokonała dyrektor Marzena Helińska, po niej wystąpiła Dolnośląska Kurator Oświaty Danuta Leśniewska, następnie głos zabrał starosta Zbigniew Potyrała. Starosta podkreślił, że należy odkrywać i wspierać talenty oraz osoby, które te talenty wyszukują. Im wszystkim złożył swoje szczególne podziękowania i wyrazy uznania.- Chcemy pokazać, że osiągnęliście sukces, że należycie do elity, że kiedyś to właśnie wy przejmiecie stery naszego życia samorządowego i politycznego. Zaznaczył także jak ogromne znaczenie ma informowanie o sukcesach i pokazywanie takich właśnie pozytywnych przykładów dzieciom i młodzieży.

Następnie wręczone zostały dyplomy, gratulacje i nagrody.

Starosta oleśnicki uhonorował dyplomami uznania szkoły i placówki oświatowe współorganizujące powiatowe konkursy przedmiotowe (I i II LO w Oleśnicy, LO w Sycowie, ZSP w Oleśnicy, SzOSW w Oleśnicy, Gimnazjum nr 1 i nr 3 , SP nr 2 i nr 4 w Oleśnicy oraz PCKZ w Oleśnicy), natomiast listy gratulacyjne zostały wręczone szkołom , których uczniowie w konkursach odnosili  najwięcej zwycięstw i były to: ZSP z Sycowa, LO II i LO I z Oleśnicy, oleśnickie Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 1 z Twardogóry i Gimnazjum nr 2 z Oleśnicy, SP nr 2, nr 7, nr 6 z Oleśnicy i SP nr 1 z Twardogóry.

Podziękowania otrzymało także 27 nauczycieli - autorów konkursów przedmiotowych.

W tegorocznym Podsumowaniu rozdano 177 nagród książkowych i pucharów za zwycięstwa w 40 konkursach przedmiotowych.

W ciągu minionego roku szkolnego rozstrzygnięto w PCEiK i obdarowano nagrodami oraz dyplomami również 155 zwycięzców konkursów artystycznych: wokalnych, tanecznych, teatralnych i plastycznych.

./ip/

powrót do aktualności

2012-06-15 Przeslij link Wyświetleń: 1359

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015