Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Nagrodzono Klasy z Klasą

Dziś na rynku oleśnickim nagrodzone zostały klasy z oleśnickich szkół, biorące udział w plebiscycie tygodnika Oleśniczanin i portalu Olesnica.Naszemiasto pn. Klasa z Klasą. Jedną z głównych nagród ufundował starosta Zbigniew Potyrała, który osobiście wręczył ją zwycięzcy w kategorii szkół ponagimnazjalnych.

Galeria zdjęć z imprezy

W konkursie udział wzięły szkoły podstawowe, gimnazja oraz ponadgimnazjalne. Uczniowie ze szkół z Oleśnicy i gminy Oleśnica przez miesiąc głosowali na swoją ulubioną klasę przez internet oraz wysyłając kupony, zamieszczane co tydzień w gazecie. Łącznie zanotowano ponad 600 tys. wejść i aż 200 tys. oddanych głosów. Popularność zdumiała wszystkich: organizatorów, sponsorów i głównych zainteresowanych, którzy bardzo entuzjastycznie podeszli do konkursu.

Po tygodniach pełnej napięcia i emocji rywalizacji dziś wręczone zostały nagrody najaktywniejszym, spośród 24 klas.

W pierwszej kategorii (szkoły podstawowe i gimnazja) I miejsce zajęła klasa Ib z SP nr 2. Na podium znalazły się także: III c z Gimnazjum nr 2 (drugie miejsce) oraz klasa I ze Szkoły Podstawowej nr 8 (trzecie miejsce).

Wśród szkół ponadgimnazjalnych największą liczbę głosów uzyskała klasa Ib z II Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce wywalczyła klasa IIa z I Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie klasa II b z I Liceum Ogólnokształcącego.

Fundatorami nagród byli burmistrz Jan Bronś, starosta Zbigniew Potyrała, dyrektor Atola Ryszard Gąsior, redakcja tygodnika oraz Aleksandra Kaliszka.

Klasa I B z II LO nagrodzona przez starostę otrzymała bon, opiewający na kwotę 1 000 zł, jako dofinansowanie do szkolnej wycieczki.

 /ip/

 

 
powrót do aktualności

2012-04-18 Przeslij link Wyświetleń: 1517

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015