Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Turniej piłki siatkowej

Wczoraj 26 lutego 2012 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Dziadowej Kłodzie  rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o puchar wicestarosty Sławomira Pytla.

W sportowe szranki stanęły cztery zespoły: Libero Dziadowa Kłoda (gospodarz), Gimnazjum Dziadowa Kłoda, PSP Oleśnica, LO Syców. Po oficjalnym otwarciu turnieju i przywitaniu zawodników oraz kibiców, przeprowadzono losowanie drużyn. I tak ślepy los skojarzył w pierwszym półfinale zespół Libero i LO Syców. Drugą parę stanowiły drużyny Gimnazjum i PSP.

Po bardzo widowiskowych meczach do finału awansowały drużyny LO i PSP, gdzie strażacy pokonali uczniów ogólniaka. W meczu o III miejsce zmierzyły się Libero z Gimnazjum. Lepsi okazali się starsi koledzy gimnazjalistów.

Oprócz pucharów za poszczególne miejsca rozdano dwie indywidualne nagrody. Za najlepszego zawodnika turnieju, kapitanowie drużyn uznali Pawła Snopka z Gimnazjum. Natomiast specjalne wyróżnienie za promowanie sportowego tryby życia i sportową postawę otrzymał Marian Łusiak z Libero.

Cały turniej okazał się ogromnym sukcesem organizatorów. Dopisała publiczność, która wypełniła szczelnie trybuny a znaczna cześć widzów oglądała zawody na stojąco. Kibice żywiołowo reagowali na wydarzenia z placu gry, nagradzając zawodników gromkimi brawami i głośnym dopingiem. Pojawiła się nawet słynna meksykańska fala.

Wyniki turnieju

1 półfinał: LIBERO Dziadowa Kłoda - LO Syców 0:2
2 półfinał: PSP Oleśnica - Gimnazjum Dziadowa Kłoda 2:0

Mecz o 3 miejsce:
Gimnazjum Dziadowa Kłoda - LIBERO Dziadowa Kłoda 0:2

Finał: LO Syców - PSP Oleśnica 0:2

Galeria zdjęć: Turniej piłki siatkowej

 

 

powrót do aktualności

2012-02-27 Przeslij link Wyświetleń: 1344

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015